21-22 березня 2017 року на базі Вищого державного навчального закладу України «Буковинський державний медичний університет» відбулася підсумкова науково-практична конференція Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук у 2016-2017 навчальному році у галузі наук «Клінічна медицина».

Для участі в заключному турі була запрошена активна учасниця студентського наукового товариства кафедри нейрохірургії студентка 5-го курсу Дяченко Маргарита Іванівна з роботою «Предиктори летальності у хворих з мозковими інсультами (клініко-інструментальне дослідження)», виконаною під керівництвом доцента Коленко Оксани Іванівни.