Dr. Xavier DROUET

24-26 червня Сумську область відвідав Dr. Xavier DROUET (France)випускник École Normale Supérieure, лауреат медичного факультету Парижа та Національної консерваторії по мистецтву й ремеслам в біотехнології, доктор медицини, фахівець з наукових досліджень і планування, гуманітарних послуг та туризму, керівник консалтингової компанії, розробник інноваційних проектів по створенню бізнесу з точки зору метадології та фінансування.

Dr. DROUET відвідав медичний інститут СумДУ і Центр діагностики та лікування розсіяного склерозу. Провів ряд зустрічей із керівництвом і представниками медичного інституту, під час яких обговорювались перспективи налагодження контактів із продовженням співпраці із відповідними інституціями Франції.