4-5 червня 2020 року відбулася науково-практична конференція з міжнародною участю «Оптимізація психофармакологічних підходів до лікування психічних та поведінкових розладів». Конференція пройшла у відеорежимі на платформах Zoom та You Tube.

Організаторами конференції були ДУ «Інститут неврології, психіатрії та наркології НАМН України» та ГО «Асоціація неврологів, психіатрів і наркологів України».

В on-line системі зареєструвалося 1880 фахівців (лікарів-психіатрів, лікарів-психотерапевтів, лікарів-психологів, а також лікарів-наркологів та лікарів-неврологів) з різних регіонів України.

В межах конференції було проведено 2 пленарних та 5 секційних засідань, на яких розглядалися питання:

1.Психічні та поведінкові розлади під час пандемії коронавірусної хвороби (COVID-19).
2.Організація психіатричної допомоги в умовах реформування медичної галузі.
3. Персоніфікація підходів до лікування психічних та поведінкових розладів.
4. Інноваційні моделі діагностики, терапії та реабілітації пацієнтів з психічними та поведінковими розладами.
5. Сучасні принципи надання допомоги пацієнтам з шизофренією, депресією, біполярними афективними розладами.
6.
Соціально-стресові розлади (діагностика, терапія, реабілітація).
7. Роль психотерапії та психоосвіти в лікуванні та реабілітації пацієнтів з психічними та поведінковими розладами.

Доцент кафедри Мудренко Ірина виступила з доповіддю на тему «Суїцидальна поведінка при деменціях (клініка, діагностика, комплексна диференційована система медико-психологічної реабілітації)».