Warning: file_get_contents(http://sumdu.edu.ua/index.php?option=com_sitemenu&task=menu&lang=uk): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /www/wwwroot/neuro.med.sumdu.edu.ua/modules/mod_sitemenu/helper.php on line 21

Лікувально-консультативна робота

Усі викладачі кафедри  ведуть активну лікувально-консультативну роботу передусім на клінічних базах, де регулярно здійснюють обходи, екстрені огляди хворих, беруть участь у консиліумах, щотижня здійснюють консультативні прийоми в поліклінічних відділеннях. Налагоджена співпраця з лікарями міста та області. Клінічні бази оснащені сучасною апаратурою, у тому числі сучасними апаратами компʼютерної  та магнітно-резонансної томографії.

Працівники кафедри надають ургентну допомогу в лікувальних закладах міста і області. У клініці нейрохірургії за безпосередньою участю Заслуженого лікаря України професора О.О.Потапова виконуються найбільш складні оперативні втручання з приводу пухлин центральної нервової системи, травм головного та спинного мозку, травм периферичних нервів, дискогенних радикулітів, вроджених та набутих вад розвитку у дітей. Щомісячно проводять конференції лікарів міста, щорічно обласні конференції, беруть участь у роботі ЛКК. Впроваджують у практику нові методи лікування та обстеження хворих, сумісно з обласними та міськими спеціалістами готують методичні рекомендації та інформаційні листи для лікарів. Приймають участь в атестації лікарів, в роботі нарад обласного управління охорони здоров’я та ін. Проводиться санітарно-просвітницька робота серед населення області. Працівники кафедри підготували низку статей до обласної медичної газети «Медицина та здоровʼя». Неодноразово приймали участь у телевізійних програмах на телеканалах області.

Співробітник кафедри доцент Коленко Ф.Г. нагороджена Почесною грамотою МОЗ України (2006 рік) за вагомий особистий внесок у розвиток охорони здоров’я та високий професіоналізм. Професор Потапов О.О. та доцент Коленко Ф.Г. нагороджені Почесними грамотами Управління охорони здоров’я (2008 рік) за значний особистий внесок в справі підготовки молодих лікарів, високий професіоналізм.