Warning: file_get_contents(http://sumdu.edu.ua/index.php?option=com_sitemenu&task=menu&lang=uk): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /www/wwwroot/neuro.med.sumdu.edu.ua/modules/mod_sitemenu/helper.php on line 21

Навчальний процес

 

     Hа кафедрі навчаються студенти 4-5-го курсів медичного інституту, вивчаються наступні дисципліни: нейрохірургія, неврологія, нейростоматологія, неврологія з особливостями дитячого віку, психіатрія та наркологія, психіатрія та наркологія з особливостями дитячого віку, медична психологія, медична психологія з особливостями дитячого віку, основи психіатрії та наркології, психотерапія та соціотерапія в галузі охорони здоров’я. Залежність, елементи кризового втручання, професійні хвороби, основи рефлексотерапії.

     В навчальний процес впроваджені нові технології – модульно-рейтингова система контролю знань, розроблені навчальні і контролюючі комп'ютерні програми. З 1998 р. відкрито клінічну ординатуру, де ведеться підготовка іноземних лікарів.

     Студенти приймають участь в Всеукраїнських  олімпіадах з різних дисциплін і традиційно займають призові місця: Клименко Д. О.посівтретє місце з психіатрії в 2015 році (м. Харків); Кошелєва Н.О. посіладруге місце з психіатрії в 2016 році (м. Харків); Сухарєва В.А.посіладруге місце з медичної психології в 2017 році (м. Харків) та перше місце з медичної психології в 2018 році (м. Харків); Свікольник А.І. посіладруге місце з медичної психології в 2019 році (м. Харків).

 

 

     Кафедра є центром навчання молодих фахівців. У 2008 році відкрита інтернатура з неврології, а в 2009 році – магістратура.

     З 1998 р. відкрито клінічну ординатуру, де ведеться підготовка іноземних та вітчизняних лікарів.

     На сучасному етапі клінічні бази кафедри оснащені та мають доступ до сучасної апаратури (електроенцефалограф, реограф, ехоенцефалограф, комп’ютерний томограф, магнітно-резонансний томограф операційний мікроскоп, ультразвуковий аспіратор та ін.). Працюють відділення фізіотерапії, лабораторії, кабінети функціональної і ультразвукової діагностики, рентгенкабінети та ін. Для навчального процесу на кафедрі є сучасні комп’ютери, мультимедійні проектори. Навчальні кімнати забезпечені стендами, таблицями, макетами та іншими засобами. Студенти, лікарі-інтерни в достатній мірі забезпечені сучасними навчально-методичними матеріалами, книгами, науковою літературою. Кафедра має власні добірки профільних наукових видань. Видано низку методичних рекомендацій для студентів, лікарів-інтернів, практичних лікарів, які в достатньої кількості є в бібліотеці медичного інституту.