Завідувач кафедри Потапов Олександр Олександрович

Завідувач кафедри доктор медичних наук професор Потапов Олександр Олександрович. У 1985 р. закінчив Івано-Франківський медичний інститут. Працював нейрохірургом у Сумській обласній клінічній лікарні, з 1989 по 1992 рр. - навчання в клінічній ординатурі, аспірантурі. У 1992 р. захистив кандидатську дисертацію. З 1995 р. – викладач, доцент, зав. курсу нейрохірургії. В 2002 році захистив докторську дисертацію на тему “Порушення згортаючої та протизгортаючої систем крові при черепно-мозковій травмі”, здобув звання професора. Має близько 130 наукових і методичних публікацій. Лікарська категорія – вища.

Професор Шищук Володимир Дмитрович

Професор  кафедри доктор медичних наук Шищук Володимир Дмитрович. Закінчив  Чернівецький медичний інститут, 1979 р., «Лікувальна справа» Лікар-ортопед, категорія вища. З 2003 по 2017 р. очолював кафедру ортопедії та травматології  медичного інституту СумДУ. У 2011 році захистив докторську дисертацію на тему: «Пошкодження опорно-рухової системи у постраждалих з політравмою внаслідок дорожньо-транспортних пригод в умовах сільської місцевості». У 2012 році присуджено вчене звання професор. Робота Володимира Дмитровича пов’язана з дослідженнями багатьох напрямів та проблем ортопедії та травматології, але особливу увагу він приділяє питанням політравми. Він є автором більш ніж 260 наукових публікацій. Займається дослідженнями в області ортопедії та травматології, застосовує результати досліджень у практичній діяльності під час оперативних втручань. Відомі та найшли визнання в Україні та за її межами наукові праці В. Д. Шищука. Результати наукової діяльності викладені у чисельних наукових працях, серед них 5 монографії, 7 навчальних посібників. Має два винаходи та два патенти.

Доцент Коленко Оксана Іванівна

Доцент кафедри кандидат медичних наук Коленко Оксана Іванівна. Закінчила у 1999 році медичний факультет СумДУ, клінічну ординатуру, аспірантуру. В 2006 році захистила кандидатську дисертацію на тему «Епідеміологія мозкового інсульту за даними регістру у місті Сумах (епідеміологічне і клініко-морфологічне дослідження)». Має близько 70 друкованих наукових та методичних праць. Продовжує науково-дослідну роботу з актуальних питань неврології, зокрема судинної патології головного мозку. Позаштатний науковий співробітник Інституту неврології, психіатрії та наркології АМН України. Лікарська категорія – вища.

Доцент Кустов Аркадій Володимирович

Доцент кафедри кандидат медичних наук Кустов Аркадій Володимирович. Закінчив Кримський державний медичний інститут у 1973 р., клінічну ординатуру. У 1992 р. захистив кандидатську дисертацію. Працював заступником головного лікаря Сумського психоневрологічного диспансеру, обласним психіатром. З 1995 р. працює на посаді доцента, зав. курсу психіатрії та наркології СумДУ. Автор близько 70 наукових та 8 науково-методичних праць, має 2 навчальних посібника. Лікарська категорія – вища.

Доцент Юрченко Алла Владиславівна

Доцент кафедри кандидат медичних наук Юрченко Алла Владиславівна. Закінчила у 1983 році Харківський медичний інститут. В 2002 році захистила кандидатську дисертацію на тему: «Реабілітація хворих з цереброваскулярною недостатністю, що зазнали дії малих доз іонізуючого випромінювання». Має близько 15 друкованих наукових праць. Лікарська категорія – вища.

Доцент Личко Володимир Станіславович

Доцент кафедри кандидат медичних наук Личко Володимир Станіславович. Закінчив у 2000 році медичний факультет СумДУ. З 2000 по 2010 рік працював лікарем-невропатологом у неврологічному судинному відділенні КЗ "Сумська міська клінічна лікарня № 4". В 2010 році захистив кандидатську дисертацію на тему «Ендотелійзалежні механізми пошкодження гематенцефалічного бар’єру при інфаркті головного мозку в динаміці медикаментозної корекції». Має понад 100 друкованих наукових праць. Продовжує науково-дослідну роботу з актуальних питань неврології, зокрема судинної патології головного мозку. Лікарська категорія – вища.

Доцент Мудренко Ірина Григорівна

Доцент кафедри кандидат медичних наук Мудренко Ірина ГригорівнаВ 2008 році захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня на тему «Аутоагресивна поведінка у хворих з першим психотичним епізодом». Має вищу кваліфікаційну категорію лікаря-психіатра, працювала в 2000-2008 роках лікарем ординатором. З 2009 по 20015 роки обіймала посаду заступника головного лікаря з медичної частини Сумського обласного клінічного психоневрологічного диспансеру та головного психіатра області. Має науковий інтерес в області суїцидології, є автором 25 наукових праць. Викладає навчальні дисципліни «Психіатрія» та «Медична психологія».

Асистент Сотніков Дмитро Дмитрович

Асистент кафедри кандидат медичних наук Сотніков Дмитро Дмитрович. Закінчив у 2003 році медичний факультет СумДУ. З 2004 по 2013 роки працював завідувачем неврологічного відділення КЗ «Путивльська центральна районна лікарня». У 2012 році захистив кандидатську дисертацію на тему «Клініко–діагностичні критерії диференційованого підходу до профілактичного лікування мігрені». Має понад 20 друкованих наукових праць. Лікарська категорія – перша.

Асистент Кмита Олексій Петрович

Асистент кафедри кандидат медичних наук Кмита Олексій Петрович. Закінчив у 2005 році медичний факультет СумДУ. З 2008 по теперішній час працює лікарем-нейрохірургом КЗ СОР «Сумська обласна клінічна лікарня». З 2011 по 2014 р. навчався в аспірантурі на кафедрі. Має понад 25 друкованих наукових праць. У 2016 році захистив кандидатську дисертацію на тему «Клінічний перебіг черепно-мозкової травми залежно від -675 4G/5G поліморфізму гена інгібітора активатора плазміногену 1 типу». Лікарська категорія – перша. Має науковий інтерес в області черепно-мозкової травми та лікуванні дегенеративно-дистрофічних захворювань хребта. 

Асистент Терехов Андрій Михайлович

Асистент кафедри кандидат медичних наук Терехов Андрій МихайловичУ 1978 році закінчив Благовіщенський медичний інститут, спеціальність «Лікувальна справа», лікар ортопед-травматолог, перша категорія. У 1990 році захистив кандидатську дисертацію на тему: «Відстрочена хірургічна обробка ран при лікуванні важких відкритих пошкоджень гомілки». Директор Сумського медичного вертербрологічного центру. Автор   2-х навчальних посібників  та 6 методичних вказівок для студентів медичних інститутів.

Асистент Ткаченко Юлія Анатоліївна

Асистент кафедри кандидат медичних наук Ткаченко Юлія АнатоліївнаЗакінчила у 2000 році медичний факультет СумДУ. З 2000 по теперішній час працює лікарем-анестезіологом дитячим в відділенні анестезіології та інтенсивної терапії Сумської обласної дитячої клінічної лікарні. Лікарська категорія – перша. В 2017 році захистила дисертацію на тему: «Морфофункціональні особливості регенерації шкіри при хімічній травмі та застосування хітозанових плівок у віковому аспекті». Має близько 10 наукових праць.

Асистент Редько Сергій Іванович

Асистент кафедри Редько Сергій Іванович.  У 1981 році закінчив Чернівецький медичний інститут, спеціальність «Лікувальна справа», лікар-анестезіолог вищої категорії. Стаж роботи – 37 років, педагогічний стаж – 8 років. Автор 8 наукових публікацій.

Сумісники

Сумісниками на кафедрі працюють:

курс психіатрії та медичної психології – асистенти Матлай Ольга Іванівна (на базі КЗ СОР "СОКЛ") і Калиниченко Алла Миколаївна (на базі СОПНД)