Завідувач кафедри Потапов Олександр Олександрович

Завідувач кафедри доктор медичних наук професор Потапов Олександр Олександрович. У 1985 р. закінчив Івано-Франківський медичний інститут. Працював нейрохірургом у Сумській обласній клінічній лікарні, з 1989 по 1992 рр. - навчання в клінічній ординатурі, аспірантурі. У 1992 р. захистив кандидатську дисертацію. З 1995 р. – викладач, доцент, зав. курсу нейрохірургії. В 2002 році захистив докторську дисертацію на тему “Порушення згортаючої та протизгортаючої систем крові при черепно-мозковій травмі”, здобув звання професора. Має близько 130 наукових і методичних публікацій. Лікарська категорія – вища.

Доцент Коленко Оксана Іванівна

Доцент кафедри кандидат медичних наук Коленко Оксана Іванівна. Закінчила у 1999 році медичний факультет СумДУ, клінічну ординатуру, аспірантуру. В 2006 році захистила кандидатську дисертацію на тему «Епідеміологія мозкового інсульту за даними регістру у місті Сумах (епідеміологічне і клініко-морфологічне дослідження)». Має близько 70 друкованих наукових та методичних праць. Продовжує науково-дослідну роботу з актуальних питань неврології, зокрема судинної патології головного мозку. Позаштатний науковий співробітник Інституту неврології, психіатрії та наркології АМН України. Лікарська категорія – вища.

Доцент Кустов Аркадій Володимирович

Доцент кафедри кандидат медичних наук Кустов Аркадій Володимирович. Закінчив Кримський державний медичний інститут у 1973 р., клінічну ординатуру. У 1992 р. захистив кандидатську дисертацію. Працював заступником головного лікаря Сумського психоневрологічного диспансеру, обласним психіатром. З 1995 р. працює на посаді доцента, зав. курсу психіатрії та наркології СумДУ. Автор близько 70 наукових та 8 науково-методичних праць, має 2 навчальних посібника. Лікарська категорія – вища.

Доцент Личко Володимир Станіславович

Доцент кафедри кандидат медичних наук Личко Володимир Станіславович. Закінчив у 2000 році медичний факультет СумДУ. З 2000 по 2010 рік працював лікарем-невропатологом у неврологічному судинному відділенні КЗ "Сумська міська клінічна лікарня № 4". В 2010 році захистив кандидатську дисертацію на тему «Ендотелійзалежні механізми пошкодження гематенцефалічного бар’єру при інфаркті головного мозку в динаміці медикаментозної корекції». Має понад 100 друкованих наукових праць. Продовжує науково-дослідну роботу з актуальних питань неврології, зокрема судинної патології головного мозку. Лікарська категорія – вища.

Доцент Юрченко Алла Владиславівна

Доцент кафедри кандидат медичних наук Юрченко Алла Владиславівна. Закінчила у 1983 році Харківський медичний інститут. В 2002 році захистила кандидатську дисертацію на тему: «Реабілітація хворих з цереброваскулярною недостатністю, що зазнали дії малих доз іонізуючого випромінювання». Має близько 15 друкованих наукових праць. Лікарська категорія – вища.

Асистент Сотніков Дмитро Дмитрович

Асистент кафедри кандидат медичних наук Сотніков Дмитро Дмитрович. Закінчив у 2003 році медичний факультет СумДУ. З 2004 по 2013 роки працював завідувачем неврологічного відділення КЗ «Путивльська центральна районна лікарня». У 2012 році захистив кандидатську дисертацію на тему «Клініко–діагностичні критерії диференційованого підходу до профілактичного лікування мігрені». Має понад 20 друкованих наукових праць. Лікарська категорія – перша.

Асистент Мудренко Ірина Григорівна

Асистент кафедри кандидат медичних наук Мудренко Ірина ГригорівнаВ 2008 році захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня на тему «Аутоагресивна поведінка у хворих з першим психотичним епізодом». Має вищу кваліфікаційну категорію лікаря-психіатра, працювала в 2000-2008 роках лікарем ординатором. З 2009 по 20015 роки обіймала посаду заступника головного лікаря з медичної частини Сумського обласного клінічного психоневрологічного диспансеру та головного психіатра області. Має науковий інтерес в області суїцидології, є автором 25 наукових праць. Викладає навчальні дисципліни «Психіатрія» та «Медична психологія».

Асистент Кмита Олексій Петрович

Асистент кафедри кандидат медичних наук Кмита Олексій Петрович. Закінчив у 2005 році медичний факультет СумДУ. З 2008 по теперішній час працює лікарем-нейрохірургом КЗ СОР «Сумська обласна клінічна лікарня». З 2011 по 2014 р. навчався в аспірантурі на кафедрі. Має понад 25 друкованих наукових праць. У 2016 році захистив кандидатську дисертацію на тему «Клінічний перебіг черепно-мозкової травми залежно від -675 4G/5G поліморфізму гена інгібітора активатора плазміногену 1 типу». Лікарська категорія – друга. Має науковий інтерес в області черепно-мозкової травми. 

Сумісники

Сумісниками на кафедрі працюють:

курс психіатрії та медичної психології – асистенти Матлай Ольга Іванівна (на базі КЗ СОР "СОКЛ") і Калиниченко Алла Миколаївна (на базі СОПНД)

курс клінічної імунології та алергології - асистент Кондратюк Михайло Іванович