Зальцбург 2018

Асистент кафедри, Кмита Олексій Петрович, взяв активну участь у семінарі «Neurosurgery (Spine)», що відбувся у м. Зальцбург (Австрія) із 26 травня по 2 червня.

 

Узбекистан 2018

Завідувач кафедри нейрохірургії та неврології професор Потапов Олександр Олександрович у складі делегації Сумської області на чолі із головою Сумської державної адміністрації відвідав Узбекистан у період з 14 по 19 травня 2018 року. Під час відрядження взяв участь у роботі Міжнародної виставки та конференції у м.Ташкент, виступив з лекцією для лікарів та студентів в Інституті нейрохірургії у м.Ташкент, взяв участь у засіданні хокимияту у м.Карші, де виступив з інформацією про стан вищої освіти у Сумський області та можливості надання освітніх послуг для іноземних студентів у Сумському державному університеті, відвідав обласну та районну лікарні у Кашкадарьїнській області, де ознайомився із структурою нейрохірургічної служби та оглянув хворих з нейрохірургічною патологією.

 

ІІ тур Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальностей «Психіатрія та наркологія» та «Медична психологія» 2018 рік

25–27 квітня на базі Харківського національного медичного університету відбувся ІІ тур Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальностей «Психіатрія та наркологія» та «Медична психологія».  

Медичний інститут СумДУ представляли Сухарєва Вікторія (ЛС-203) та Чекмарьова Анна (ЛС-302)

 

 

За результатами олімпіади Сухарєва Вікторія зайняла 1 місце у змаганнях із фаху «Медична психологія» (керівник Мудренко І.Г.).

Колектив кафедри вітає переможницю і керівника із досягнутим успіхом і бажають подальших перемог і досягнень!

 

Чекмарьова Анна отримала диплом за високий рівень теоретичних знань із "Психіатрії та наркології" (керівник Мудренко І.Г.).

 

Науково-медичне стажування в Польщі, м. Жешув

З 19 по 23 березня доцент кафедри Юрченко Алла Владиславівна та асистент Мудренко Ірина Григорівна пройшли науково-медичне стажування в Польщі, м. Жешув. Під час візитів ознайомилися з методикою викладання та навчальними програмами в медичному факультеті університету м. Жешува, програмою фізичної та медико-психологічної реабілітації в Регіональному навчальному центрі  Реабілітації для дітей та молоді, відвідали приватний медичний центр Асклепіос та медичний центр Святої родини в Рудній Малій. Співробітники кафедри активно запроваджують набутий досвід на прикладі медицини європейського зразка у викладацьку та медичну практичну діяльність.

 

Вітаємо викладача кафедри Личка Володимира Станіславовича!

Вітаємо викладача кафедри Личка Володимира Станіславовича з присвоєнням вченого звання доцента! Бажаємо професійних звершень, нових здобутків на науковій ниві, міцного здоров’я та оптимізму!

«Сучасні аспекти клінічної неврології», 13-15 березня 2018 року

 

Асистент кафедри нейрохірургії та неврології к.м.н. Сотніков Дмитро взяв участь у сьомій науково-практичній конференції з міжнародною участю «Сучасні аспекти клінічної неврології», що відбулася 13-15 березня на базі Івано-Франківського національного медичного університету.

 

На форумі обговорені сьогодення неврології в світі та Україні, зазначені сучасні стратегії ведення хворих на гострі порушення мозкового кровообігу та їх реабілітації, ураження периферичної нервової системи, аутоімунні захворювання тощо. Особливо цікавими, з практичної точки зору, були презентації клінічних випадків і майстер-класи.

Грамота

Доцент кафедри Кустов Аркадій Володимирович нагороджений грамотою Сумської обласної ради з нагоди 25 річниці з дня заснування Медичного інституту

Медичне стажування Личко В. С. у м. Жешув (Польща)

Доцент кафедри Личко В. С. у жовтні 2017 року пройшов медичне стажування на базі неврологічних відділень приватних лікарень ProFamilia та Asclepios у м. Жешув (Польща) з отриманням відповідного сертифікату. Ознайомився з особливостями лікувально-діагностичної роботи в медичних закладах Польщі, також працював на кафедрах Жешівського медичного інституту.

 

Про перейменування кафедр медичного інституту

Відповідно до Наказу № 0482-І від 24 жовтня 2017 року "Про перейменування кафедр медичного інституту" Кафедру нейрохірургії та неврології з курсами психіатрії, наркології, дерматовенерології, професійних хвороб, клінічної імунології, алергології перейменовано на Кафедру нейрохірургії та неврології з курсами психіатрії, наркології, медичної психології, професійних хвороб, секцією ортопедії та травматології

ІХ Міжнародна конференція «Нейросимпозіум»

Доцент кафедри нейрохірургії та неврології Личко В.С. прийняв активну участь у ІХ Міжнародній конференції «Нейросимпозіум» за участі провідних неврологів України (Слободін Т.М., Насонова Т.І., Тріщинська М.А., Орос М.М., Смоланка В.І. та ін.), Австрії (Вінклер А.), Литви (Вайткус А., Петриконіс К.), Бельгії (Прут Паскаль), Молдови (Лісник В.С.), що проходила з 12 по 14 вересня 2017 року у м. Одеса.