Грамота

Доцент кафедри Кустов Аркадій Володимирович нагороджений грамотою Сумської обласної ради з нагоди 25 річниці з дня заснування Медичного інституту

Медичне стажування Личко В. С. у м. Жешув (Польща)

Доцент кафедри Личко В. С. у жовтні 2017 року пройшов медичне стажування на базі неврологічних відділень приватних лікарень ProFamilia та Asclepios у м. Жешув (Польща) з отриманням відповідного сертифікату. Ознайомився з особливостями лікувально-діагностичної роботи в медичних закладах Польщі, також працював на кафедрах Жешівського медичного інституту.

Про перейменування кафедр медичного інституту

Відповідно до Наказу № 0482-І від 24 жовтня 2017 року "Про перейменування кафедр медичного інституту" Кафедру нейрохірургії та неврології з курсами психіатрії, наркології, дерматовенерології, професійних хвороб, клінічної імунології, алергології перейменовано на Кафедру нейрохірургії та неврології з курсами психіатрії, наркології, медичної психології, професійних хвороб, секцією ортопедії та травматології

ІХ Міжнародна конференція «Нейросимпозіум»

Доцент кафедри нейрохірургії та неврології Личко В.С. прийняв активну участь у ІХ Міжнародній конференції «Нейросимпозіум» за участі провідних неврологів України (Слободін Т.М., Насонова Т.І., Тріщинська М.А., Орос М.М., Смоланка В.І. та ін.), Австрії (Вінклер А.), Литви (Вайткус А., Петриконіс К.), Бельгії (Прут Паскаль), Молдови (Лісник В.С.), що проходила з 12 по 14 вересня 2017 року у м. Одеса.

Наші люди в Мексиці!

В июле 2017 года в течение месяца выпускник нашего университета, Бутенко Даниил Анатольевич, в настоящее время врач-интерн, который после окончания интернатуры станет врачом-психиатром, проходил стажировку в Международном медицинском центре в Мехико. В свободное время активно путешествовал, познакомился со многими историческими и культурными достопримечательностями страны и коллегами. У него масса впечатлений. Что тут скажешь, похвально!

VI з'їзд нейрохірургів України

Завідувач кафедри нейрохірургії та неврології, д. мед. н., проф. Потапов О.О. та к. мед. н. Кмита О.П. прийняли активну участь у VI з'їзді нейрохірургів України, що проводився у м. Харків 14-16 червня 2017 року

Участие в конференции МЗ Украины

В конференции, которая проходила в Киеве с 27 по 29 апреля 2017 года, куда приехало немало иностранных гостей, принимал участие студент 6 курса СумГУ, будущий психиатр и психотерапевт Бутенко Даниил.

На фотографиях он рядом с «корифеями»: легендарным человеком, психиатром, правозащитником, Президентом Ассоциации психиатров Украины Семеном Фишелевичем Глузманом; американским профессором Куценком Игорем Борисовичем. Еще на одном снимке – директор Украинского НИИ общей и судебной психиатрии и наркологии МЗ Украины, доктор мед. наук Ирина Пинчук. Молодец, Данил!

Всеукраїнська студентська олімпіада з клінічної імунології та алергології

Всеукраїнська студентська олімпіада з клінічної імунології та алергології, відбулася 26–28 квітня 2017 року в м. Харків, у Харківському національному  медичному університеті.

Нашу кафедру представляли студенти 5 курсу Роговий Антон Анатолійович, Іванова Тетяна Володимирівна, Максимова Олена Сергіївна, які були відмічені грамотами.

Дякуємо студентам за участь, бажаємо всім учасникам творчої наснаги, подальших успіхів у навчанні та науково-дослідницькій діяльності!

24–26 квітня на базі кафедри психіатрії, наркології та медичної психології Харківського національного медичного університету відбувся ІІ тур Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальностей «Психіатрія та наркологія» та «Медична психологія».

Участь у заході взяли 56 студентів із 16 навчальних закладів України: в секції з дисципліни «Психіатрія та наркологія» – 29 студентів, з дисципліни «Медична психологія» – 27.

Олімпіада проходила у два етапи: перший (теоретичний) – оцінка теоретичних знань за допомогою тестових питань і вирішення фахового кросворду; другий етап (практичний) – вирішення ситуаційних клінічних задач та оцінка практичних навичок клінічного обстеження.

Медичний інститут СумДУ представляли: Сухарєва Вікторія (ЛС-203), Костик Аліна (ЛС-304) та Чекмарьова Ганна (ЛС-302).

За результатами олімпіади Сухарєва Вікторія зайняла 2 місце у змаганнях із фаху «Медична психологія» (керівник Мудренко І.Г.), а Костик Аліна перемогла в номінації найкраще вирішення тестових завдань із "Психіатрії та наркології" (керівник Мудренко І.Г.).

Бажаємо подальших успіхів та наснаги!

21-22 березня 2017 року на базі Вищого державного навчального закладу України «Буковинський державний медичний університет» відбулася підсумкова науково-практична конференція Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук у 2016-2017 навчальному році у галузі наук «Клінічна медицина».

Для участі в заключному турі була запрошена активна учасниця студентського наукового товариства кафедри нейрохірургії студентка 5-го курсу Дяченко Маргарита Іванівна з роботою «Предиктори летальності у хворих з мозковими інсультами (клініко-інструментальне дослідження)», виконаною під керівництвом доцента Коленко Оксани Іванівни.