«Разом задля покращення неврологічного та психічного здоров’я»

Викладач кафедри, кандидат медичних наук, психіатр Мудренко Ірина Григорівна взяла участь в роботі науково-практичної конференції «Разом задля покращення неврологічного та психічного здоров’я», що відбулась на базі Запорізького державного медичного університету 3-4 жовтня. Викладач представила учасникам конференції роботу виконану на базі кафедри нейрохірургії та неврології Сумського державного університету присвячену гендерним особливостям суїцидогенезу у хворих із деменціями.

Конференція відбулась під керівництвом та за сприяння голови ГО «Асоціація неврологів, психіатрів та наркологів України» професора, академіка АМН України Волошина Петра Власовича.Розпочався симпозіум із пленарного засідання, після чого відбулися секційні засідання неврологів, психіатрів, наркологів на актуальні теми такі як – «Сучасні аспекти лікування неврологічних захворювань», «Нейродегенеративні захворювання та нейроінфекції», «Сучасні моделі стратегії надання психіатричної допомоги», «Сучасні проблеми надання допомоги пацієнтам зі станами залежності», «Медико – психологічні  наслідки збройних конфліктів» та багато інших.