"Сучасні аспекти клінічної неврології" 2019 р.

Асистент кафедри нейрохірургії та неврології, к.м.н. Сотніков Дмитро 28 лютого – 2 березня прийняв участь у науково-практичній конференції з міжнародною участю «Сучасні аспекти клінічної неврології» на базі Івано-Франківського національного медичного університету.

В рамках конференції традиційно було надано аналіз сучасним світовим рекомендаціям щодо лікування і профілактики когнітивних захворювань, нейроінфекцій, епілепсії, цереброваскулярної патології тощо. Учасники мали змогу висловити власну думку щодо терапевтичних підходів складних клінічних випадків, які були представлені на розгляд кафедрою нейрохірургії та неврології ІФНМУ. Окремо приділено увагу питанням оптимізації терапії та реабілітації хворих на мозковий інсульт, спираючись на доказову медицину згідно останніх клінічних настанов МОЗ України.