The Reconsolidation of Traumatic Memories Protocol

У вересні 2022 року аспірант кафедри Оксана Черевко пройшла навчання з застосування протоколу реконсолідації травматичних спогадів (RTM) в The Research and Recognition Project's School, New York state American Legion Grant RTM.

За даними досліджень цей метод має ефективність більше ніж у 90% пацієнтів із посттравматичним стресом*. Під час навчання, за підтримки висококваліфікованих тренерів, вдалось попрактикувати важливі навички в клінічній роботі з посттравматичним стресовим розладом: встановлення рапорту, калібрування емоцій, застосування брейкстейтів, зміни субмодальностей під час реконсолідації травматичних спогадів заRTM-протоколом.

Бажаємо успіху Черевко Оксані в проходженні сертифікації в цьому дієвому та такому необхідному в умовах війни методі лікування посттравматичного стресового розладу!

*An Open-Label, Randomized Controlled Trial of the Reconsolidation of Traumatic Memories Protocol, 2021.