«Мененджмент неврологічного пацієнта: від діагностики до реабілітації»

8 квітня 2023 року відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Мененджмент неврологічного пацієнта: від діагностики до реабілітації».

Захід був організований кафедрою нейрохірургії та неврології навчально-наукового медичного інституту СумДУ на базі партнеру – медичного центру «Нейромед». Конференція внесена до «Переліку заходів БПР 2023 року» (№5502031) для лікарів спеціальностей неврологія, нейрохірургія, спортивна медицина, фізична та реабілітаційна медицина, фізіотерапія.

Під час конференції були презентовані доповіді науковців та практичних лікарів-нейрохірургів, неврологів, реабілітологів Вінницького національного медичного університету ім. М.І. Пирогова, інституту патології хребта та суглобів ім. М.І. Сітенко НАМН України (Харків), Сумського державного університету, МЦ «Аксіс» (Вінниця), Центральної міської клінічної лікарні м. Суми. Були підняті питання сучасних можливостей діагностики неврологічних захворювань та представлений досвід нейрохірургічного та консервативного лікування, а також зроблений акцент на доказових методах реабілітації.

Одним з індикаторів актуальності доповідей було жваве обговорення учасників конференції та зацікавленість у співпраці лікарів із різних регіонів.