НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «ОСОБЛИВОСТІ ДІАГНОСТИКИ ТА ЛІКУВАННЯ ПАЦІЄНТІВ ІЗ НЕВРОЛОГІЧНИМИ ЗАХВОРЮВАННЯМИ»

НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ

Навчально-науковий медичний інститут запрошує практикуючих лікарів-неврологів, нейрохірургів, сімейної медицини та рентгенологів, лікарів-інтернів на науково-практичну конференцію: «особливості діагностики та лікування неврологічного пацієнта», яка відбудеться 11 листопада 2023 року в змішаному форматі: онлайн та  на базі Медичного центру «Нейромед» (м. Вінниця, вул. Київська, 16А). Під час заходу будуть презентовані доповіді провідних науковців, практикуючих нейрохірургів та неврологів Вінницького національного медичного університету ім. М.І. Пирогова, Сумського державного університету МЦ "Нейромед" тощо.

Початок реєстрації учасників о 9:00 11 листопада 2023 року.