11 листопада 2023 року відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Особливості діагностики та лікування пацієнтів з неврологічними захворюваннями».

Захід був організований кафедрою нейрохірургії та неврології навчально-наукового медичного інституту СумДУ сумісно із Вінницьким національним медичним університетом ім. М.І. Пирогова та медичним центром «Нейромед». Конференція внесена до «Переліку заходів БПР 2023 року» (№5507661) для лікарів спеціальностей неврологія, нейрохірургія, кардіологія, сімейна медицина, рентгенологія.

Під час конференції основна увага була приділена сучасним методам діагностики нервових хвороб (магнітно-резонансна томографія, спіральна комп’ютерна томографія, електронейроміографія, електроенцефалографія). Зустріч із лікарями-неврологами та нейрохірургами Вінницького національного медичного університету та МЦ «Нейромед» дозволила обмінятися практичним досвідом, обговорити складні клінічні кейси та спланувати подальшу співпрацю.