Доктор медичних наук, доцент Личко Володимир Станіславович

Доцент кафедри доктор медичних наук Личко Володимир СтаніславовичУ 2000 р. закінчив медичний факультет СумДУ, працював лікарем-невропатологом неврологічного судинного відділення КНП «Клінічна лікарня № 4» СМР. В 2010 р. захистив кандидатську дисертацію на тему «Ендотелійзалежні механізми пошкодження гематенцефалічного бар’єру при інфаркті головного мозку в динаміці медикаментозної корекції», а в 2021 р. – докторську дисертацію «Діагностика та лікування інфаркту головного мозку з урахуванням мембрано-рецепторних та імунологічних порушень (клініко-експериментальне дослідження)». Має понад 150 друкованих наукових праць. Продовжує науково-дослідну роботу з актуальних питань неврології, зокрема судинної патології головного мозку. Лікарська категорія – вища.