Асистент Чиняк Ольга Сергіївна

Асистент кафедри Чиняк Ольга Сергіївна у 2011р. закінчила медичний інститут Сумського державного університету. З серпня 2011р. по січень 2013 р. проходила інтернатуру зі спеціальності «Неврологія» на базі КЗ "Сумська міська клінічна лікарня". З березня 2013 р. по жовтень 2015 р. працювала на на посаді лікаря-невропатолога відділення для проведення медичних профілактичних оглядів Сумської міської клінічної лікарні. У Сумському державному університеті (2014 рік) отримала звання магістра з фахової спеціальності "Неврологія". З 2013 року працює за сумісництвом на посаді лікаря-невропатолога в КУСОР "Сумський геріатричний пансіонат для ветеранів війни та праці". В листопаді 2015 р.  вступила в очну аспірантуру при Сумському державному університеті. Сумського державного університету. З 2020 року працює асистентом кафедри. Автор більше 20 наукових праць.